Odzyskiwanie danych z dysków HDD, SSD oraz NVMe.

Wieloletnie doświadczenie – atrakcyjne ceny!

Nasze opinie w GOOGLE:

Artur Łebecki
Artur Łebecki
2023-11-13
Polecam - odzyskana cała zawartość SSD i to w święto
katarzyna osak
katarzyna osak
2023-11-10
Dane zostały odzyskane w 100% mimo, że inna firma powiedziała, iż jest to niemożliwe! Polecam !
Tomasz Piekorz
Tomasz Piekorz
2023-11-10
Jestem fotografem i pliki, które straciłem były dla mnie super ważne. Wszystko zostało odzyskane jak należy! Zdecydowanie polecam to miejsce osobą, które chcą, aby prawdziwy specjalista zaopiekował się ich danymi. W dodatku przemiła obsługa, dobra lokalizacja, stały telefoniczny kontakt i szybka realizacja 👍👍👍👍👍
Paweł Sapok
Paweł Sapok
2023-11-09
Fachowiec pierwsza klasa i nie puszcza pacjentów w skarpetkach, naprawdę godny polecenia,świadczone usługi na bardzo wysokim poziomie
Gregory Ko
Gregory Ko
2023-10-26
Niesamowita wiedza i umiejętności. Dane odzyskane. Cena o dziwo bardzo niska.
Łukasz Walus
Łukasz Walus
2023-10-18
Jak najbardziej polecam szybko i sprawnie , dysk mocno rozwalony , odzyskał wszystko nie drogo polecam
Air Gifts
Air Gifts
2023-09-21
Pełen profesjonalizm, szybko i dobrze wykonane zlecenie
Karol Buras
Karol Buras
2023-09-20
Pełen profesjonalizm, wszystkie dane odzyskane, stały kontakt, Pan Jan nawet pomagał mi już po wykonanej usłudze w doradztwie na temat zabezpieczenia danych na przyszłość. Zachęcam do korzystania z usług!

Zajmujemy się głównie odzyskiwaniem danych z:

A także:

Z kart pamięci

Jeśli karta jest widoczna z pełną pojemnością a nie masz dostępu do danych to przypadek jest logiczny i niezbyt kosztowny. Jeśli karta jest niewidoczna to niestety tanio nie będzie.

Z pendrive

Sytuacja analogiczna jak z kartą pamięci.

Wysyłkowo obsługujemy zlecenia z całej Polski


Mieszkasz w innej części kraju? To także nie problem!

Zlecenie możesz dostarczyć osobiście, wysłać na adres firmowy czy do paczkomatu TYC02A (najwygodniejsza forma).

Jak przebiega proces?

Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie mailem

Zadzwoń do nas w sprawie Twojego nośnika. Niezbędny może być model, podanie powodu utraty danych. To jak zachowuje się on po włączeniu zasilania – jeśli dysk hałasuje nie uruchamiaj go ponownie. Wstępnie ocenimy rodzaj uszkodzenia i potencjalne koszty z tym związane.

Dostarcz nam uszkodzony sprzęt

Uszkodzone urządzenie możesz dostarczyć nam osobiście, za pośrednictwem kuriera lub do paczkomatu TYC02A. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się pod formularzem zlecenia oraz w zakładce kontakt.

Otrzymaj błyskawiczną diagnozę oraz wycenę.

Dopiero w tym momencie jesteśmy w stanie ocenić faktyczny stan nośnika. Diagnoza zdalna, telefoniczna nigdy nie będzie dokładna – nie wierzymy w teleporady 🙂

Po przywróceniu danych otrzymasz raport

Po zakończeniu pracy z Twoim nośnikiem otrzymasz klikalny raport HTML wraz ze strukturą. Jeśli jakiekolwiek pliki będą uszkodzone skopiujemy je do folderu !Problemik.

Straciłeś ważne pliki? Szukasz firmy, która pomoże Ci odzyskać dostęp do plików na uszkodzonym dysku HDD czy SSD, karcie pamięci, telefonie czy tablecie?


Potrzebujesz pliki na dziś / jutro / jak najszybciej? Natychmiast skontaktuj się z nami! Nasza firma to laboratorium założone przez osobę z wieloletnim doświadczeniem. Wiele naszych zleceń publikujemy na profilach społecznościowych aby pokazać, iż trafiacie Państwo w dobre ręce, dziesiątki opinii nie są także dziełem przypadku. Mamy wysoką skuteczność w ratowaniu wspomnień, zajmujemy się także trudnymi przypadkami przy których inni rozkładają ręce!

Państwa dane są u nas bezpieczne, niezależnie czy pracujemy z firmą czy z klientem indywidualnym. Pliki do momentu przekazania trzymamy na szyfrowanych nośnikach.

Jeśli Twoim miastem są Tychy, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – działa tutaj nasze laboratorium w którym zlecisz profesjonalną usługę, pracujemy z dyskami HDD czy SSD a także innymi nośnikami informacji takimi jak karty pamięci, pendrive, tablety.