Οdzyskiwanie danych Tychy – wieloletnie doświadczenie – atrakcyjne ceny!

Οdzyskujemy dane głównie z nośników:

A także:

Οdzyskiwanie danych z kart pamięci

Οdzyskiwanie danych z pendrive

Οdzyskujemy dane z nośników z całej Polski


Mieszkasz w innej części kraju? Οdzyskujemy dane także dla mieszkańców miast Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Gdańsk itp. często w zdecydowanie niższej cenie od firm z dużych aglomeracji!

Nośnik możesz dostarczyć osobiście, wysłać na adres firmowy czy do paczkomatu TYC02A (najwygodniejsza forma).

Jak przebiega οdzyskiwanie danych?

Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie mailem

Zadzwoń do nas w sprawie Twojego nośnika. Niezbędny może być model nośnika, podanie powodu utraty danych. Zachowanie nośnika po włączeniu zasilania – jeśli dysk hałasuje nie uruchamiaj go ponownie. Wstępnie ocenimy rodzaj uszkodzenia i potencjalne koszty z tym związane.

Dostarcz nam uszkodzony sprzęt

Uszkodzone urządzenie możesz dostarczyć nam osobiście, za pośrednictwem kuriera lub do paczkomatu TYC02A. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się pod formularzem zlecenia oraz w zakładce kontakt.

Otrzymaj błyskawiczną diagnozę oraz wycenę.

Dopiero w tym momencie jesteśmy w stanie ocenić faktyczny stan nośnika. Diagnoza zdalna, telefoniczna nigdy nie będzie dokładna – nie wierzymy w teleporady 🙂

Po οdzyskaniu danych otrzymasz raport

Po zakończeniu pracy z Twoim nośnikiem otrzymasz klikalny raport HTML wraz ze strukturą. Jeśli jakiekolwiek pliki będą uszkodzone skopiujemy je do folderu !Problemik.

Straciłeś ważne dane? Szukasz firmy, która pomoże Ci οdzyskać dane z uszkodzonego dysku HDD czy SSD, kart pamięci, telefonu czy tabletu?


Potrzebujesz οdzyskać dane na dziś / jutro / jak najszybciej? Natychmiast skontaktuj się z nami! Nasza firma to laboratorium założone przez osobę z wieloletnim doświadczeniem. Wiele naszych zleceń publikujemy na profilach społecznościowych aby pokazać, iż trafiacie Państwo w dobre ręce, dziesiątki opinii nie są także dziełem przypadku. Mamy wysoką skuteczność w οdzyskiwaniu danych, zajmujemy się także trudnymi przypadkami przy których inni rozkładają ręce!

Państwa dane są u nas bezpieczne, niezależnie czy pracujemy z firmą czy z klientem indywidualnym. Dane do momentu przekazania trzymamy na szyfrowanych nośnikach.

Jeśli Twoim miastem są Tychy, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – działa tutaj nasze laboratorium w którym zlecisz profesjonalną usługę οdzyskiwania danych z dysków HDD czy SSD a także innych nośników informacji takich jak karty pamięci, pendrive, tablety.

Nasza wizytówka w Google: