Odzyskiwanie danych Tychy – wieloletnie doświadczenie – atrakcyjne ceny!

Nasze opinie w Google:

sebastian kuźnik
sebastian kuźnik
2023-09-06
Utraciłem prawie 1tb danych. Odwiedziłem 3 firmy i wszyscy poddając się mówili nic z tego nie będzie. Pan Jan Kobiela dokonał cudu!!!! Z dnia na dzień odzyskał 100% danych, które były dla mnie i dzieci z którymi prowadzę zajęcia bardzo ważne. Pan Janek dołożył kolejną cegiełkę do pracy społecznej z młodzieżą i co w tych czasach może niektórych zdziwić i wprawić w osłupienie zrobił to za dziękuję. Panie Janku serdecznie dziękuję w imieniu swoim jak również naszych dzieciaków. Profesjonalizm w każdym calu!!!!!!!
Jakub Morawa
Jakub Morawa
2023-08-16
Bardzo dobry specjalista. Uratowane dane z dyaku praktycznie nie do odzyskania. Pan Jan to magik i fachman. Gorąco polecam!!!
Rafał Szałański
Rafał Szałański
2023-08-03
Polecam, kolejne odzyskanie danych dla klienta, jak zwykle skutecznie i w ekspresowym czasie 🙂
gr
gr
2023-07-13
Dane ! Ile kosztujecie, ten tylko się dowie, kto was straci. JKRecovery polecam zdecydowanie za przywrócenie wspomnień z pamięci , profesjonalną wiedzę i pracę, oraz elastyczność w dojściu do kompromisu. Odzyskane dane w ilości ponad oczekiwanej, mimo trudności w znalezieniu części zamiennych. Pewne pliki w takich sytuacjach są z przyczyn oczywistych uszkodzone bądź nieczytelne, dlatego zawsze warto mieć wiele kopii. Dysk WD My Passport 1TB Dysk po upadku.
Krzysztof Dudzik
Krzysztof Dudzik
2023-07-12
SUPER. Bardzo dziękuję za odzyskanie mojej całej biblioteki zdjęć z padniętego dysku. Już traciłem nadzieję ,że da się wszystko odzyskać ale jak widać da się. Dziękuję
Joanna Mazur
Joanna Mazur
2023-07-02
JK Recovery.pl-dziękuję za fachową pomoc ale przede wszystkim determinację i cierpliwość . Tam gdzie inni się poddali i stwierdzili ,że dane z dysku są utracone tam Pan Janek pokazał że wszystko jest możliwe jeśli trafi się na fachowca.Dziękuję i polecam to miejsce
Jarosław Bem
Jarosław Bem
2023-06-23
Polecam! Profesjonalnie i w bardzo przystępnej cenie. Udało się odzyskać 100% zdjęć z karty SD. Dziękuję!
Air Gifts
Air Gifts
2023-06-11
Pełen profesjonalizm, szybko i dobrze wykonane zlecenie
Enkomp Serwis
Enkomp Serwis
2023-06-06
Super robota, w dobrej cenie naprawiony ssd, dane odzyskane
Maria Fojcik
Maria Fojcik
2023-05-16
Byłam załamana po upadku mojego dysku zewnętrznego USB. Ratunkiem okazała się firma „Odzyskiwanie danych J.K Recovery” w Tychach ul. Wyszyńskiego 40A. Kompleksowa diagnoza i szacunkowa wycena usługi odzyskania danych od razu. Bardzo profesjonalny serwis zarówno w aspekcie techniczno-informatycznym, jak i w kwestii podejścia do klienta. Dane zostały odzyskane w 100%. Dziękuję za szybkie i pełne zaangażowanie w wykonanie usługi a także za bardzo miłą i profesjonalną obsługę. Gorąco polecam każdemu kto potrzebuje wsparcia w zakresie odzyskania danych z uszkodzonego sprzętu elektronicznego.

Odzyskujemy dane głównie z nośników:

A także:

Odzyskiwanie danych z kart pamięci

Odzyskiwanie danych z pendrive

Odzyskujemy dane z nośników z całej Polski


Mieszkasz w innej części kraju? Odzyskujemy dane także dla mieszkańców miast Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Gdańsk itp. często w zdecydowanie niższej cenie od firm z dużych aglomeracji!

Nośnik możesz dostarczyć osobiście, wysłać na adres firmowy czy do paczkomatu TYC02A (najwygodniejsza forma).

Jak przebiega odzyskiwanie danych?

Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie mailem

Zadzwoń do nas w sprawie Twojego nośnika. Niezbędny może być model nośnika, podanie powodu utraty danych. Zachowanie nośnika po włączeniu zasilania – jeśli dysk hałasuje nie uruchamiaj go ponownie. Wstępnie ocenimy rodzaj uszkodzenia i potencjalne koszty z tym związane.

Dostarcz nam uszkodzony sprzęt

Uszkodzone urządzenie możesz dostarczyć nam osobiście, za pośrednictwem kuriera lub do paczkomatu TYC02A. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się pod formularzem zlecenia oraz w zakładce kontakt.

Otrzymaj błyskawiczną diagnozę oraz wycenę.

Dopiero w tym momencie jesteśmy w stanie ocenić faktyczny stan nośnika. Diagnoza zdalna, telefoniczna nigdy nie będzie dokładna – nie wierzymy w teleporady 🙂

Po odzyskaniu danych otrzymasz raport

Po zakończeniu pracy z Twoim nośnikiem otrzymasz klikalny raport HTML wraz ze strukturą. Jeśli jakiekolwiek pliki będą uszkodzone skopiujemy je do folderu !Problemik.

Straciłeś ważne dane? Szukasz firmy, która pomoże Ci odzyskać dane z uszkodzonego dysku HDD czy SSD, kart pamięci, telefonu czy tabletu?


Potrzebujesz odzyskać dane na dziś / jutro / jak najszybciej? Natychmiast skontaktuj się z nami! Nasza firma to laboratorium założone przez osobę z wieloletnim doświadczeniem. Wiele naszych zleceń publikujemy na profilach społecznościowych aby pokazać, iż trafiacie Państwo w dobre ręce, dziesiątki opinii nie są także dziełem przypadku. Mamy wysoką skuteczność w odzyskiwaniu danych, zajmujemy się także trudnymi przypadkami przy których inni rozkładają ręce!

Państwa dane są u nas bezpieczne, niezależnie czy pracujemy z firmą czy z klientem indywidualnym. Dane do momentu przekazania trzymamy na szyfrowanych nośnikach.

Jeśli Twoim miastem są Tychy, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – działa tutaj nasze laboratorium w którym zlecisz profesjonalną usługę odzyskiwania danych z dysków HDD czy SSD a także innych nośników informacji takich jak karty pamięci, pendrive, tablety.

Nasza wizytówka w Google: