Przywracanie danych Tychy – wieloletnie doświadczenie – atrakcyjne ceny!

ZADZWOŃ TERAZ!

Straciłeś ważne dane? Szukasz firmy w mieście Tychy, która pomoże Ci przywrócić dane z uszkodzonego dysku HDD czy SSD, kart pamięci, telefonu czy tabletu? 

Przywracamy dane także wysyłkowo !


Mieszkasz w innej części kraju? Odzyskujemy dane także dla mieszkańców miast Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Gdańsk itp. często w zdecydowanie niższej cenie!


Potrzebujesz odzyskać dane na dziś / jutro / jak najszybciej? Natychmiast skontaktuj się z nami! Nasza firma to laboratorium założone przez osobę z wieloletnim doświadczeniem. Wiele naszych zleceń publikujemy na profilach społecznościowych aby pokazać, iż trafiacie Państwo w dobre ręce, dziesiątki opinii nie są także dziełem przypadku. Mamy wysoką skuteczność w przywracaniu danych, zajmujemy się także trudnymi przypadkami przy których inni rozkładają ręce! Państwa dane są u nas bezpieczne, niezależnie czy pracujemy z firmą czy z klientem indywidualnym. Dane do momentu przekazania trzymamy na szyfrowanych nośnikach. Jeśli Twoim miastem są Tychy, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – działa tutaj nasze laboratorium w którym zlecisz profesjonalną usługę przywracania danych z dysków HDD czy SSD a także innych nośników informacji takich jak karty pamięci, pendrive, tablety.

Wypełnij formularz zlecenia już dziś!

Nośnik możesz dostarczyć osobiście, wysłać na adres firmowy czy do paczkomatu TYC04M (najwygodniejsza forma).

Przywracamy dane głównie z nośników:

A także:

Nasze opinie w Google:

sebastian kuźnik
sebastian kuźnik
2023-09-06
Utraciłem prawie 1tb danych. Odwiedziłem 3 firmy i wszyscy poddając się mówili nic z tego nie będzie. Pan Jan Kobiela dokonał cudu!!!! Z dnia na dzień odzyskał 100% danych, które były dla mnie i dzieci z którymi prowadzę zajęcia bardzo ważne. Pan Janek dołożył kolejną cegiełkę do pracy społecznej z młodzieżą i co w tych czasach może niektórych zdziwić i wprawić w osłupienie zrobił to za dziękuję. Panie Janku serdecznie dziękuję w imieniu swoim jak również naszych dzieciaków. Profesjonalizm w każdym calu!!!!!!!
Jakub Morawa
Jakub Morawa
2023-08-16
Bardzo dobry specjalista. Uratowane dane z dyaku praktycznie nie do odzyskania. Pan Jan to magik i fachman. Gorąco polecam!!!
Rafał Szałański
Rafał Szałański
2023-08-03
Polecam, kolejne odzyskanie danych dla klienta, jak zwykle skutecznie i w ekspresowym czasie 🙂
gr
gr
2023-07-13
Dane ! Ile kosztujecie, ten tylko się dowie, kto was straci. JKRecovery polecam zdecydowanie za przywrócenie wspomnień z pamięci , profesjonalną wiedzę i pracę, oraz elastyczność w dojściu do kompromisu. Odzyskane dane w ilości ponad oczekiwanej, mimo trudności w znalezieniu części zamiennych. Pewne pliki w takich sytuacjach są z przyczyn oczywistych uszkodzone bądź nieczytelne, dlatego zawsze warto mieć wiele kopii. Dysk WD My Passport 1TB Dysk po upadku.
Krzysztof Dudzik
Krzysztof Dudzik
2023-07-12
SUPER. Bardzo dziękuję za odzyskanie mojej całej biblioteki zdjęć z padniętego dysku. Już traciłem nadzieję ,że da się wszystko odzyskać ale jak widać da się. Dziękuję
Joanna Mazur
Joanna Mazur
2023-07-02
JK Recovery.pl-dziękuję za fachową pomoc ale przede wszystkim determinację i cierpliwość . Tam gdzie inni się poddali i stwierdzili ,że dane z dysku są utracone tam Pan Janek pokazał że wszystko jest możliwe jeśli trafi się na fachowca.Dziękuję i polecam to miejsce
Jarosław Bem
Jarosław Bem
2023-06-23
Polecam! Profesjonalnie i w bardzo przystępnej cenie. Udało się odzyskać 100% zdjęć z karty SD. Dziękuję!
Air Gifts
Air Gifts
2023-06-11
Pełen profesjonalizm, szybko i dobrze wykonane zlecenie
Enkomp Serwis
Enkomp Serwis
2023-06-06
Super robota, w dobrej cenie naprawiony ssd, dane odzyskane
Maria Fojcik
Maria Fojcik
2023-05-16
Byłam załamana po upadku mojego dysku zewnętrznego USB. Ratunkiem okazała się firma „Odzyskiwanie danych J.K Recovery” w Tychach ul. Wyszyńskiego 40A. Kompleksowa diagnoza i szacunkowa wycena usługi odzyskania danych od razu. Bardzo profesjonalny serwis zarówno w aspekcie techniczno-informatycznym, jak i w kwestii podejścia do klienta. Dane zostały odzyskane w 100%. Dziękuję za szybkie i pełne zaangażowanie w wykonanie usługi a także za bardzo miłą i profesjonalną obsługę. Gorąco polecam każdemu kto potrzebuje wsparcia w zakresie odzyskania danych z uszkodzonego sprzętu elektronicznego.