Przywracanie danych Tychy – wieloletnie doświadczenie – atrakcyjne ceny!

ZADZWOŃ TERAZ!

Straciłeś ważne dane? Szukasz firmy w mieście Tychy, która pomoże Ci przywrócić dane z uszkodzonego dysku HDD czy SSD, kart pamięci, telefonu czy tabletu? 

Przywracamy dane także wysyłkowo !


Mieszkasz w innej części kraju? Odzyskujemy dane także dla mieszkańców miast Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Gdańsk itp. często w zdecydowanie niższej cenie!


Potrzebujesz odzyskać dane na dziś / jutro / jak najszybciej? Natychmiast skontaktuj się z nami! Nasza firma to laboratorium założone przez osobę z wieloletnim doświadczeniem. Wiele naszych zleceń publikujemy na profilach społecznościowych aby pokazać, iż trafiacie Państwo w dobre ręce, dziesiątki opinii nie są także dziełem przypadku. Mamy wysoką skuteczność w przywracaniu danych, zajmujemy się także trudnymi przypadkami przy których inni rozkładają ręce! Państwa dane są u nas bezpieczne, niezależnie czy pracujemy z firmą czy z klientem indywidualnym. Dane do momentu przekazania trzymamy na szyfrowanych nośnikach. Jeśli Twoim miastem są Tychy, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – działa tutaj nasze laboratorium w którym zlecisz profesjonalną usługę przywracania danych z dysków HDD czy SSD a także innych nośników informacji takich jak karty pamięci, pendrive, tablety.

Wypełnij formularz zlecenia już dziś!

Nośnik możesz dostarczyć osobiście, wysłać na adres firmowy czy do paczkomatu TYC04M (najwygodniejsza forma).

Przywracamy dane głównie z nośników:

A także:

Nasze opinie w Google:

Michał Grzyb
Michał Grzyb
2023-04-18
Profesjonalna usługa w dobrej cenie. Szybka realizacja, dobry kontakt, pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie.
Anna Kuc
Anna Kuc
2023-04-04
Polecam, wszystkie zdjęcia odzyskane:)
Anita Rompała
Anita Rompała
2023-04-01
Polecam 🙂
Bartek Roterman
Bartek Roterman
2023-03-06
Po raz kolejny wróciłem, tym razem z usmażonym dyskiem z serwera mojego klienta. Wyglądało to fatalnie, jednak dla profesjonalisty nie był to jakiś większy problem , dane zostały odzyskane, jak za każdym razem szybko sprawnie i skutecznie. Dysk dostarczony ok. g 10:00 dane odzyskane ok 15:00, w międzyczasie odbyliśmy kilka sympatycznych rozmów na tematy branżowe. Sympatyczna i uczciwa obsługa, cena bardzo niska w stosunku do jakości. Polecam firmę JKRecovery i w razie potrzeby na pewno wrócę.
Dominika Lindner
Dominika Lindner
2023-02-21
Pełny profesjonalizm za przystępną cenę. Dzięki JKRecovery udało się odzyskać BARDZO dużo danych. Polecam każdemu
Mariusz Lewandowski
Mariusz Lewandowski
2023-02-20
Firma profesjonalna i skupiona na Kliencie. Pomimo wymagającego zadania i wysokiego ryzyka trwałej utraty danych, Pan Jan podjął się zlecenia i po wielu próbach znalazł ostatecznie sposób na odzyskanie 99.99% plików. Wszystko zostało dokładanie i zrozumiale wytłumaczone. Jak najbardziej polecam.
Michał Kubiaczyk
Michał Kubiaczyk
2023-01-20
Specjalista godny polecenia. Odzyskał prawie wszystkie dane!
Retro_Elektronika
Retro_Elektronika
2023-01-13
Firma godna polecenia! Ważne dane odzyskane profesjonalnie i szybko Polecam!
Basia Lul
Basia Lul
2023-01-11
Szybka, kompleksowa i profesjonalna obsługa. Bardzo dobry kontakt. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Serdecznie polecam Firmę JKRecovery