Wieloletnie doświadczenie – atrakcyjne ceny!

Lub

3 miejsce na świecie wśród firm z branży odzyskującej dane w konkursie na
„Najlepszy przypadek odzyskiwania danych”

Twoje dane w bezpiecznych rękach!

Nasze opinie w GOOGLE:

Halina Kubina
Halina Kubina
2024-04-25
Dane z "padniętego" dysku HDD (1TB), to było moje być, albo nie być. Bez tych danych nie mogłabym wykonać swojej pracy w terminie. Dysk miał 5 lat i z godziny na godzinę przeszedł w stan spoczynku. Na szczęście szybko znalazłam firmę Pana Jana, który wykonał ekspresową diagnostykę i w ciągu dwóch dni dokonał tego, co wydawało mi się niemożliwe. W sposób bardzo jasny, nawet dla laika, wyjaśnił, co się stało. Doskonały fachowiec, ogromna wiedza i widać, że lubi to, co robi. Super kontakt z klientem. Będę polecać Firmę JKRecovery wszystkim znajomym, którzy będą w podobnej do mojej sytuacji. Dziękuję bardzo.
Marzena
Marzena
2024-04-24
Serdecznie polecamy!! Niezbędne nam, firmowe dane zostały odzyskane. Kamień z serca :)
A S
A S
2024-04-21
Co tu dużo pisać, bardzo sympatycznie i profesjonalnie, radość żony z odzyskanych zdjęć bezcenna
Andzej Stania
Andzej Stania
2024-04-10
Polecam! Zdjecia odzyskane!!
Karolina Stania
Karolina Stania
2024-04-10
Mistrzowska robota! Już myślałam, że będę musiała pożegnać się ze zdjęciami z dzieciństwa.. Na szczęście udało się je odzyskać. Polecam!!!
Sebastian Łuczak
Sebastian Łuczak
2024-03-28
Świetna firma z profesjonalnym obslugą. Dane odzyskane wzorów i szybko. Obsługa przemiła gorąco polecam
Bartosz Jendrulok
Bartosz Jendrulok
2024-03-19
Profesjonalna obsługa oraz rozsądne ceny.
Łukasz
Łukasz
2024-03-05
100% satysfakcji, gorąco polecam. Odzyskane dane które były dla mnie bardzo ważne. Mega profesjonalizm i podejscie do klienta. Super kontakt.
Łukasz Grzesica
Łukasz Grzesica
2024-03-05
Bardzo solidna firma z sympatycznym panem Janem reprezentującym firmę. Od początku do końca czysto i przejrzyście, zarówno w kwestii finansowej jak i serwisowej, zostałem poinformowanyw sposób dla mnie zrozumiały (jestem laikiem w tych sprawach) o konsekwencjach ( w moim wypadku upadek dysku z dużej wysokości ) jak i zapewnieniach. Udało się odzyskać 100% danych ( optymistycznie podchodził do sytuacji tylko p. Jan ). W porównaniu do reszty działających w tej branży firm w regionie cenowo firma JKRecovery pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości gotówki.Solidnie, tanio, z uśmiechem! Polecam!!

Odzyskujemy dane głównie z:

A także:

Kart pamięci

Pendrive

Wysyłkowo obsługujemy zlecenia z całej Polski


Mieszkasz w innej części kraju? To także nie problem!

Zlecenie możesz dostarczyć osobiście, wysłać na adres firmowy czy do paczkomatu TYC02A (najwygodniejsza forma).

Jak przebiega proces?

Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie mailem

Zadzwoń do nas w sprawie Twojego nośnika. Niezbędny może być model, podanie powodu utraty danych. To jak zachowuje się on po włączeniu zasilania – jeśli dysk hałasuje nie uruchamiaj go ponownie. Wstępnie ocenimy rodzaj uszkodzenia i potencjalne koszty z tym związane.

Dostarcz nam uszkodzony sprzęt

Uszkodzone urządzenie możesz dostarczyć nam osobiście, za pośrednictwem kuriera lub do paczkomatu TYC02A. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się pod formularzem zlecenia oraz w zakładce kontakt.

Otrzymaj błyskawiczną diagnozę oraz wycenę.

Dopiero w tym momencie jesteśmy w stanie ocenić faktyczny stan nośnika. Diagnoza zdalna, telefoniczna nigdy nie będzie dokładna – nie wierzymy w teleporady 🙂

Po przywróceniu danych otrzymasz raport

Po zakończeniu pracy z Twoim nośnikiem otrzymasz klikalny raport HTML wraz ze strukturą. Jeśli jakiekolwiek pliki będą uszkodzone skopiujemy je do folderu !Problemik.

Straciłeś ważne pliki? Szukasz firmy, która pomoże Ci odzyskać dostęp do plików na uszkodzonym dysku HDD czy SSD, karcie pamięci, telefonie czy tablecie?


Potrzebujesz pliki na dziś / jutro / jak najszybciej? Natychmiast skontaktuj się z nami! Nasza firma to laboratorium założone przez osobę z wieloletnim doświadczeniem. Wiele naszych zleceń publikujemy na profilach społecznościowych aby pokazać, iż trafiacie Państwo w dobre ręce, dziesiątki opinii nie są także dziełem przypadku. Mamy wysoką skuteczność w ratowaniu wspomnień, zajmujemy się także trudnymi przypadkami przy których inni rozkładają ręce!

Państwa dane są u nas bezpieczne, niezależnie czy pracujemy z firmą czy z klientem indywidualnym. Pliki do momentu przekazania trzymamy na szyfrowanych nośnikach.

Jeśli Twoim miastem są Tychy, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – działa tutaj nasze laboratorium w którym zlecisz profesjonalną usługę, pracujemy z dyskami HDD czy SSD a także innymi nośnikami informacji takimi jak karty pamięci, pendrive, tablety.