Odzyskiwanie danych Tychy – wieloletnie doświadczenie – atrakcyjne ceny!

ZADZWOŃ TERAZ!

Straciłeś ważne dane? Szukasz firmy w mieście Tychy, która pomoże Ci odzyskać dane z uszkodzonego dysku HDD czy SSD, kart pamięci, telefonu czy tabletu? 

Odzyskujemy dane także wysyłkowo !


Mieszkasz w innej części kraju? Odzyskujemy dane także dla mieszkańców miast Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Gdańsk itp. często w zdecydowanie niższej cenie!


Potrzebujesz odzyskać dane na dziś / jutro / jak najszybciej? Natychmiast skontaktuj się z nami! Nasza firma to laboratorium założone przez osobę z wieloletnim doświadczeniem. Wiele naszych zleceń publikujemy na profilach społecznościowych aby pokazać, iż trafiacie Państwo w dobre ręce, dziesiątki opinii nie są także dziełem przypadku. Mamy wysoką skuteczność w odzyskiwaniu danych, zajmujemy się także trudnymi przypadkami przy których inni rozkładają ręce! Państwa dane są u nas bezpieczne, niezależnie czy pracujemy z firmą czy z klientem indywidualnym. Dane do momentu przekazania trzymamy na szyfrowanych nośnikach. Jeśli Twoim miastem są Tychy, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – działa tutaj nasze laboratorium w którym zlecisz profesjonalną usługę odzyskiwania danych z dysków HDD czy SSD a także innych nośników informacji takich jak karty pamięci, pendrive, tablety.

Wypełnij formularz zlecenia już dziś!

Nośnik możesz dostarczyć osobiście, wysłać na adres firmowy czy do paczkomatu TYC02A (najwygodniejsza forma).

Odzyskanie dane głównie z nośników:

A także:

Odzyskiwanie danych z kart pamięci

Odzyskiwanie danych z pendrive

Nasze opinie w Google:

Artur Łebecki
Artur Łebecki
2023-11-13
Polecam - odzyskana cała zawartość SSD i to w święto
katarzyna osak
katarzyna osak
2023-11-10
Dane zostały odzyskane w 100% mimo, że inna firma powiedziała, iż jest to niemożliwe! Polecam !
Tomasz Piekorz
Tomasz Piekorz
2023-11-10
Jestem fotografem i pliki, które straciłem były dla mnie super ważne. Wszystko zostało odzyskane jak należy! Zdecydowanie polecam to miejsce osobą, które chcą, aby prawdziwy specjalista zaopiekował się ich danymi. W dodatku przemiła obsługa, dobra lokalizacja, stały telefoniczny kontakt i szybka realizacja 👍👍👍👍👍
Paweł Sapok
Paweł Sapok
2023-11-09
Fachowiec pierwsza klasa i nie puszcza pacjentów w skarpetkach, naprawdę godny polecenia,świadczone usługi na bardzo wysokim poziomie
Gregory Ko
Gregory Ko
2023-10-26
Niesamowita wiedza i umiejętności. Dane odzyskane. Cena o dziwo bardzo niska.
Łukasz Walus
Łukasz Walus
2023-10-18
Jak najbardziej polecam szybko i sprawnie , dysk mocno rozwalony , odzyskał wszystko nie drogo polecam
Air Gifts
Air Gifts
2023-09-21
Pełen profesjonalizm, szybko i dobrze wykonane zlecenie
Karol Buras
Karol Buras
2023-09-20
Pełen profesjonalizm, wszystkie dane odzyskane, stały kontakt, Pan Jan nawet pomagał mi już po wykonanej usłudze w doradztwie na temat zabezpieczenia danych na przyszłość. Zachęcam do korzystania z usług!