Odzyskiwanie danych Tychy - wieloletnie doświadczenie - atrakcyjne ceny!

ZADZWOŃ TERAZ!

Straciłeś ważne dane? Szukasz firmy w mieście Tychy, która pomoże Ci odzyskać dane z uszkodzonego dysku HDD czy SSD, kart pamięci, telefonu czy tabletu?

Odzyskujemy dane także wysyłkowo !

Mieszkasz w innej części kraju? Odzyskujemy dane także dla mieszkańców miast Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Gdańsk itp. często w zdecydowanie niższej cenie!

Potrzebujesz odzyskać dane na dziś / jutro / jak najszybciej? Natychmiast skontaktuj się z nami!

Nasza firma to laboratorium założone przez osobę z wieloletnim doświadczeniem. Wiele naszych zleceń publikujemy na profilach społecznościowych aby pokazać, iż trafiacie Państwo w dobre ręce, dziesiątki opinii nie są także dziełem przypadku. Mamy wysoką skuteczność w odzyskiwaniu danych, zajmujemy się także trudnymi przypadkami przy których inni rozkładają ręce! Państwa dane są u nas bezpieczne, niezależnie czy pracujemy z firmą czy z klientem indywidualnym. Dane do momentu przekazania trzymamy na szyfrowanych nośnikach.Jeśli Twoim miastem są Tychy, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – działa tutaj nasze laboratorium w którym zlecisz profesjonalną usługę odzyskania danych z dysków HDD czy SSD a także innych nośników informacji takich jak karty pamięci, pendrive, tablety.

Wypełnij formularz zlecenia już dziś!

Nośnik możesz dostarczyć osobiście, wysłać na adres firmowy czy do paczkomatu TYC20M LUB TYC15A (najwygodniejsza forma).

Odzyskujemy dane głównie z nośników:

A także:

Odzyskiwanie danych z kart pamięci

Odzyskiwanie danych z pendrive

Nasze opinie w Google:

Mar Jar
Mar Jar
2022-07-15
Zweryfikowana
Polecam
Sebastian Kulak
Sebastian Kulak
2022-07-07
Zweryfikowana
100 % Profesjonalnie 100 % Danych odzyskanych. Szybko i w przystępnej cenie. Polecam serdecznie
Paweł Piwowarski
Paweł Piwowarski
2022-05-20
Zweryfikowana
Super sprawa! Udało się odzyskać zdjęcia z uszkodzonej karty SDHC. Super szybka obsługa i bardzo dobry kontakt z właścicielem punktu JKRecovery. Jeszcze raz dzięki!
Oskar Irzyk
Oskar Irzyk
2022-05-07
Zweryfikowana
Panie Janie, dziękuje za profesjonalna obsługę i odzyskanie dane, głowice zostały wymienione w obu dyskach, a dane już poprawnie skopiowane i zabezpieczone, oby więcej taka przygoda się nie przydarzyła, pozdrawiam serdecznie
Jolanta Jakubiec
Jolanta Jakubiec
2022-05-04
Zweryfikowana
Szybka i profesjonalna obsługa. Bezcenne dane z dysku odzyskane w przystępnej cenie. Bardzo dobry kontakt z Panem Janem, który wykazuje się dużą troską o interesy klienta. Zaproponował nam nawet, że przetrzyma nasze dane dłużej, aż nie upewniliśmy się czy wszystko działa poprawnie oraz polecił najmniej psujące się dyski na przyszłość 🙂 Polecam każdemu.
Elżbieta Jankowska
Elżbieta Jankowska
2022-04-14
Zweryfikowana
Dzień dobry. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi . Serdecznie polecam Firmę
Mateusz Mateusz
Mateusz Mateusz
2022-03-17
Zweryfikowana
Dysk potrzebował przełożenia głowicy i zgrania danych, firma poradziła sobie jak należy, wszystkie potrzebne dane odzyskane, sprawnie i szybko 🙂
Barbara Bała
Barbara Bała
2022-02-19
Zweryfikowana
Bardzo serdecznie polecam. Szybka i kompleksowa usługa, stały i miły kontakt. Rewelacja !
Jarosław Grzegorczyk
Jarosław Grzegorczyk
2022-02-04
Zweryfikowana
Pan Jan to prawdziwy geniusz, myślałem że już po zdjęciach, dysk bardzo stary a mimo to wszystko odzyskane-dziekuję
Łukasz
Łukasz
2022-01-31
Zweryfikowana
2tb wd dysk po potężnym upadku zafundowanym przez syna, brak nadziei na odzyskanie danych, na szczęście znalazłem JKRecovery, najważniejsze dane odzyskane bez żadnego problemu, szybko sprawnie i profesjonalnie, miły kontakt i ogrom wiedzy w tym temacie niech przekona innych do skorzystania z usług Pana Jana 🙂