Odzyskiwanie danych Tychy - wieloletnie doświadczenie - atrakcyjne ceny!

ZADZWOŃ TERAZ!

Straciłeś ważne dane? Szukasz firmy w mieście Tychy, która pomoże Ci odzyskać dane z uszkodzonego dysku HDD czy SSD, kart pamięci, telefonu czy tabletu?

Odzyskujemy dane także wysyłkowo !

Mieszkasz w innej części kraju? Odzyskujemy dane także dla mieszkańców miast Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Gdańsk itp. często w zdecydowanie niższej cenie!

Potrzebujesz odzyskać dane na dziś / jutro / jak najszybciej? Natychmiast skontaktuj się z nami!

Nasza firma to laboratorium założone przez osobę z wieloletnim doświadczeniem. Wiele naszych zleceń publikujemy na profilach społecznościowych aby pokazać, iż trafiacie Państwo w dobre ręce, dziesiątki opinii nie są także dziełem przypadku. Mamy wysoką skuteczność w odzyskiwaniu danych, zajmujemy się także trudnymi przypadkami przy których inni rozkładają ręce! Państwa dane są u nas bezpieczne, niezależnie czy pracujemy z firmą czy z klientem indywidualnym. Dane do momentu przekazania trzymamy na szyfrowanych nośnikach.Jeśli Twoim miastem są Tychy, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – działa tutaj nasze laboratorium w którym zlecisz profesjonalną usługę odzyskania danych z dysków HDD czy SSD a także innych nośników informacji takich jak karty pamięci, pendrive, tablety.

Wypełnij formularz zlecenia już dziś!

Nośnik możesz dostarczyć osobiście, wysłać na adres firmowy czy do paczkomatu TYC20M LUB TYC15A (najwygodniejsza forma).

Odzyskujemy dane głównie z nośników:

A także:

Odzyskiwanie danych z kart pamięci

Odzyskiwanie danych z pendrive

Nasze opinie w Google:

Basia Wronka
Basia Wronka
2022-11-03
Jestem po wizycie w.w firmie.Usługa załatwiona bardzo profesjonalnie ,szybko,cena dostępna. Pan Jan jest osobą kompetentną i sympatyczną. POLECM!!!
Paweł Gryta
Paweł Gryta
2022-10-11
Najlepszy serwis jaki znam . Odzyskuje dane ekspresowo oraz przystępne ceny i naprawde profesjonalne podejście do klienta. Szczerze polecam i napewno będę polecał .
kingulaa
kingulaa
2022-10-05
Serdecznie polecam !
Konrad
Konrad
2022-09-16
Profesjonalna obsługa i udogodnienia dla klienta 😉
Mar Jar
Mar Jar
2022-07-15
Polecam
Sebastian Kulak
Sebastian Kulak
2022-07-07
100 % Profesjonalnie 100 % Danych odzyskanych. Szybko i w przystępnej cenie. Polecam serdecznie
Paweł Piwowarski
Paweł Piwowarski
2022-05-20
Super sprawa! Udało się odzyskać zdjęcia z uszkodzonej karty SDHC. Super szybka obsługa i bardzo dobry kontakt z właścicielem punktu JKRecovery. Jeszcze raz dzięki!
Oskar Irzyk
Oskar Irzyk
2022-05-07
Panie Janie, dziękuje za profesjonalna obsługę i odzyskanie dane, głowice zostały wymienione w obu dyskach, a dane już poprawnie skopiowane i zabezpieczone, oby więcej taka przygoda się nie przydarzyła, pozdrawiam serdecznie
Jolanta Jakubiec
Jolanta Jakubiec
2022-05-04
Szybka i profesjonalna obsługa. Bezcenne dane z dysku odzyskane w przystępnej cenie. Bardzo dobry kontakt z Panem Janem, który wykazuje się dużą troską o interesy klienta. Zaproponował nam nawet, że przetrzyma nasze dane dłużej, aż nie upewniliśmy się czy wszystko działa poprawnie oraz polecił najmniej psujące się dyski na przyszłość 🙂 Polecam każdemu.