Wieloletnie doświadczenie – atrakcyjne ceny!

Specjalizujemy się głównie w:

A także:

Kartach pamięci

Pendrive

Wysyłkowo obsługujemy zlecenia z całej Polski


Mieszkasz w innej części kraju? To także nie problem!

Zlecenie możesz dostarczyć osobiście, wysłać na adres firmowy czy do paczkomatu TYC02A (najwygodniejsza forma).

Jak przebiega proces?

Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie mailem

Zadzwoń do nas w sprawie Twojego nośnika. Niezbędny może być model, podanie powodu utraty danych. To jak zachowuje się on po włączeniu zasilania – jeśli dysk hałasuje nie uruchamiaj go ponownie. Wstępnie ocenimy rodzaj uszkodzenia i potencjalne koszty z tym związane.

Dostarcz nam uszkodzony sprzęt

Uszkodzone urządzenie możesz dostarczyć nam osobiście, za pośrednictwem kuriera lub do paczkomatu TYC02A. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się pod formularzem zlecenia oraz w zakładce kontakt.

Otrzymaj błyskawiczną diagnozę oraz wycenę.

Dopiero w tym momencie jesteśmy w stanie ocenić faktyczny stan nośnika. Diagnoza zdalna, telefoniczna nigdy nie będzie dokładna – nie wierzymy w teleporady 🙂

Po przywróceniu danych otrzymasz raport

Po zakończeniu pracy z Twoim nośnikiem otrzymasz klikalny raport HTML wraz ze strukturą. Jeśli jakiekolwiek pliki będą uszkodzone skopiujemy je do folderu !Problemik.

Straciłeś ważne pliki? Szukasz firmy, która pomoże Ci odzyskać dostęp do plików na uszkodzonym dysku HDD czy SSD, karcie pamięci, telefonie czy tablecie?


Potrzebujesz pliki na dziś / jutro / jak najszybciej? Natychmiast skontaktuj się z nami! Nasza firma to laboratorium założone przez osobę z wieloletnim doświadczeniem. Wiele naszych zleceń publikujemy na profilach społecznościowych aby pokazać, iż trafiacie Państwo w dobre ręce, dziesiątki opinii nie są także dziełem przypadku. Mamy wysoką skuteczność w ratowaniu wspomnień, zajmujemy się także trudnymi przypadkami przy których inni rozkładają ręce!

Państwa dane są u nas bezpieczne, niezależnie czy pracujemy z firmą czy z klientem indywidualnym. Pliki do momentu przekazania trzymamy na szyfrowanych nośnikach.

Jeśli Twoim miastem są Tychy, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – działa tutaj nasze laboratorium w którym zlecisz profesjonalną usługę, pracujemy z dyskami HDD czy SSD a także innymi nośnikami informacji takimi jak karty pamięci, pendrive, tablety.